govaraabad govaraabad .

govaraabad

مرکز پخش فیلتر تصفیه آب خانگی

مرکز پخش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین و مطمئن ترین راه در انتخاب و خرید فیلتر، تهیه آنها از مراکز معتبر مانند تصفیه اب ایلیاگستر است، محصولات این مجموعه از برند معروف زینود است. زینود همواره در ارائه محصولات با کیفیت پیشرو بوده و با تولید فیلترهای گیاهی و تراکم بالا با بهترین متریال و بالاترین سطح فود گرد، ضامن سلامت آب آشامیدنی برای مشتریان بوده است.

معمولا دستگاه های تصفیه آب به صورت چند مرحله ای کار می کنند که در هر مرحله یکی از مواد آلاینده ی موجود در آب از آن حذف می شود و اتفاقات مختلفی روی آب می افتد و در نهایت در مرحله ی آخر آب آشامیدنی پاکیزه و بدون هرگونه آلاینده در دسترس فرد است. معمولا دستگاه های تصفیه آب 5، 6، 7 مرحله ای هستند و این تفاوت در مرحله ها به علت کم یا زیاد بودن فیلترها است. اما خوب است بدانید با این وجود این آب همچنان دارای برخی مواد آلاینده است که می توانند سلامت انسان را به خطر بیاندازند چون تصفیه خانه های شهری قادر نیستند برخی از مواد را از آب بزدایند. علاوه بر این در این تصفیه خانه ها یکی از مواد ضدعفونی کننده ی مورد استفاده کلر است که خود کلر برای سلامت انسان مضر است. همچنین در راهی که این آب از تصفیه خانه تا خانه طی می کند نیز برخی مواد وارد آن میشوند که سبب آلوده شدن آن می شوند. از جمله مواد آلاینده ای که در آبی که مینوشیم وجود دارد می توان از مواردی که در ادامه فته می شود نام برد: مواد شیمیایی مختلف، میکروارگانیسم ها، نمک هایی که در آب حل می شوند، اکسیدهای موجود در لوله کشی و غیره. اما راه حل این مشکل چیست؟

بهترین راه حل استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی است. این دستگاه دارای فیلترهای متعددی است که با توجه به نوع فیلتر در هر مرحله تصفیه آب انجام می شود. در ادامه ی این مطلب در مورد انواع فیلتر تصفیه آب، فروش عمده و جزئی فیلترهای دستگاه تصفیه آب، قیمت انواع فیلتر تصفیه آب، خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

یکی از حیاتی ترین فاکتورها برای زنده ماندن انسان ها استفاده از آب است. انسان بدون آب آشامیدنی تنها می تواند یک روز دوام بیاورد و این اهمیت آب در بدن را نشان می دهد. البته کیفیت آب مورد استفاده هم از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر آبی که می آشامیم از نظر سطح کیفی مناسب نباشد این امر می تواند مقدمه ای بر ابتلا به انواع مختلف بیماری ها باشد.آب آشامیدنی که در حال حاضر در اختیار ما قرار گرفته است به وسیله ی تصفیه خانه های شهری پالایش شده و به دست ما می رسد.

انواع فیلتر تصفیه آب

همواره بهتر است فیلترهای خود را از محل فروش عمده فیلتر تصفیه آب تهیه کنید تا از نظر قیمتی به صرفه تر باشند. هر دستگاه تصفیه آب خانگی از فیلترهای زیر بهره می برد:

فیلتر پلی پروپیلن،فیلتر کربن اکتیو، فیلتر کربن بلاک، فیلتر ممبران، فیلتر پست کربن، فیلتر مینرال و فیلتر قلیایی کننده ی آب. در ادامه در مورد هر یک از این فیلترها توضیح می دهیم.

معرفی فیلتر پلی پروپیلن

فیلتر پروپیلن به نام فیلتر گام نخست هم شناخته می شود. این فیلتر در دسته ی فیلترهای پایین دستگاه به شمار می آید و کار آن از بین بردن املاح و مواد آلاینده ای است که از نظر ابعاد بزرگ هستند و در آب آشامیدنی موجود هستند. این املاح بزرگ برای نمونه موارد روبرو را شامل می شوند: شن و ماسه، گل و لای، جلبکف اکسید موجود در لوله کشی ها و غیره. یکی از خطراتی که وجود این مواد در آب میتواند داشته باشد احتمال ابتلای افراد به سنگ کلیه است که با استفاده از فیلتر پلی پروپیلن این مشکل رفع می شود.

معرفی فیلتر کربن اکتیو

این فیلتر که به نام فیلتر کربن پودری یا فیلتر UDF هم شناخته می شود مرحله ی دوم تصفیه آب را شامل می شود. این فیلتر هم مانند فیلتر پلی پروپیلن در دسته ی فیلترهای پایین دستگاه قرار می گیرد. جنس سازنده ی این فیلتر از پوست نارگیل است و اگر بخواهیم کمی علمی تر صحبت کنیم در ساخت این فیلتر از موادی موجود در پوست نارگیل بهره گرفته می شود. به غیر از این مواد مختلف دیگر اعم از پوسته ی بادام زمینی و پوست گردو هم برای ساخت فیلتر کربن اکتیو استفاده می شود.

این فیلتر قادر است حشرات ریز موجود در آب و نیز باکتری های آن را از بین ببرد. وجود این دسته از مواد در آب آشامیدنی باعث تغییر کردن رنگ، مزه و حتی بوی آب آشامیدنی می شوند و در نتیجه حذف آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی دیگر از کاربردهای این فیلتر برای حذف ماده های شیمیایی مضر موجود در آب است. برای مثال در تصفیه خانه های شهری از ماده ی شیمیایی و خطرناک کلر برای ضدعفونی کردن آب بهره می گیرند. این ماده بسیار مضر و خطرناک بوده و استفاده ی متناوب از آن سبب می شود تا پس از گذشت مدتی زمان این ماده وارد بدن شود و آن را دچار مشکل کند. این فیلتر به حذف این ماده هم کمک می کند.

معرفی فیلترهای تصفیه آب خانگی

معرفی فیلتر کربن بلاک

نام دیگر این فیلتر، فیلتر CTO است و شکل ظلهری آن شبیه به ی لوله است. مانند فیلتر کربن اکتیو این فیلتر هم از مواد طبیعی مانند پوست گردو تولید می شود و دارای مقدار زیادی کربن فعال است که به صورت فشرده شده قرار دارد. این فیلتر داراری روزنه های بسیار زیادی است که آب از داخل این روزنه ها رد می شود و مواد زائد آن مانند کلر و طعم نامطلوب و بوی ناخوشایند آب گرفته می شود. این فیلتر از جمله ی پایه ای ترین فیلترها در پروسه ی تصفیه آب است و در صورتی که در مراحل آن این مرحله وجود نداشته باشد پروسه ی تصفیه کامل نمی شود. نکته ای که وجود دارد این است که فیلتر کربن بلاک دوام کوتاهی دارد و معمولا پس از شش ماه می بایست نسبت به تعویض فیلتر تصفیه آب کربن بلاک اقدام کرد. طول عمر کم این فیلتر به علت میزان استفاده ی بالا از ان است.

معرفی فیلتر ممبران

گام چهارم از تصفیه آب از بین بردن کلیه ی آلاینده هایی است که به صورت حل شده و محلول در آب موجود هستند. از جمله ی این آلاینده ها می توان به انگل ها، قارچ ها، باکتری ها، نیتریت ها و غیره اشاره کرد. فیلتر ممبران چند طبقه ای است و پهنای کمی دارد و تمامی طبقه های ان به صورت متراکم روی هم قرار گرفته اند. این فیلتر دارای قدرت زیادی است و می تواند تا حدود نود و هشت درصد مواد آلاینده ی موجود در آب را حذف کند.

معرفی فیلتر پست کربن

نام دیگر فیلتر پست کربن، فیلتر کربن خطی است و گام پنجم از مراحل تصفیه آب است. مهم ترین کارایی این فیلتر از بین بردن مزه و بوهای نامطبوعی است است که در ا آشامیدنی موجود هستند. آبی که به این مرحله می رسد تقریبا از هر آلودگی که در آن وجود داشته است تصفیه شده و کار زیادی برای این فیلتر باقی نمی ماند. به همین دلیل دوام و طول عمر فیلتر پست کربن از سایر فیلترهای دستگاه تصفیه آب بیشتر است.

معرفی فیلتر مینرال

هنگامی که آب وارد دستگاه تصفیه می شود و روی آن پالایش صورت می گیرد در کنار تصفیه ی مواد آلاینده برخی مواد مفید آب مانند ویتامین ها و املاح معدنی آن هم از آب گرفته می شود. سپس آب با رد شدن از این فیلتر دوباره این مواد معذنی خود مانند کلسیم، پتاسیم، آهن و غیره را به دست می آورد. این فیلتر دوامی 2 ساله دارد و پس از گذشت دو سال می بایست نسبت به تعویض آن اقدام کرد.

معرفی فیلتر قلیایی کننده ی آب

این فیلتر که به نام فیلتر آلکالاین هم شناخته می شود به آب کمک می کند تا خاصیت قلیایی پیدا کند. بر اساس نتایج پژوهش ها آب قلیایی داراری خواص بسیار زیادی برای بدن است و استفاده از آن بسیار توصیه شده است. هنگامی که آب از این فیلتر گذر می کند حاوی آنتی اکسیدان می شود که برای بدن بسیار مفید هستند. از جمله فواید آب قلیایی می توان به پیشگیری از پوک شدن استخوان ها، کاهش ریسک ابتلا به سرطان و غیره را نام برد.

فروش عمده و جزئی فیلترهای دستگاه تصفیه آب

 حال که در مورد انواع مختلف فیلترهای دستگاه تصفیه اب اطلاعاتی کسب کردیم این سوال پیش می اید که برای خرید فیلتر آب تصفیه کن می بایست از کجا اقدام کرد؟ برای این کار می توانید به تمامی نمایندگی های مجاز فروش دستگاه های تصفیه آب مراجعه کرده و برای خرید فیلترهای دستگاه اقدام کنید. برای خرید و انتخاب برند فیلتر می توانید از نماینده های فروش و مشاوران بهره بگیرید و با گفتن مدل و برند دستگاه خود آنها قطعا شما را برای خریدی خوب راهنمایی می کنند. برای تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه اب مدت زمان معینی وجود دارد. طول عمر متوسط و حدودی هر یک از این فیلترها در ادامه آورده شده است:

فیلتر پلی پروپیلن را می توانید تا زمانی که رنگ آن عوض نشده است مورد استفاده قرار دهید. اما به محض عوض شدن رنگ آن و تبدیل رنگ به قهوه ای می بایست سریعا آن را عوض کنید. معمولا این تایم چیزی بین دو هفته تا شش ماه است. فیلتر کربن اکتیو استفاده ی بالایی دارد و پس از گذشت 6 ماه می بایست آن را با فیلتر جدید جایگزین کرد. فیلتر کربن بلاک هم مانند فیلتر کربن اکتیو بوده و تنها شش ماه طول عمر مفید دارد. معمولا برای تعویض فیلتر ممبران زمان خاصی در نظر نمی گیرند و فقط در صورتی نیاز به عوض کردن آن است که فیلتر دچار آسیب شود. عموما انواع با کیفیت این فیلتر طول عمری بین هجده ماه تا 4 سال دارند و هنگام تعویض باید حتما دقت شود که فیلتر اصل خریداری شود. برای این کار حتما از نمایندگی های مجاز یا مراکز فروش مطمئن و معتبر کمک بگیرید. طول عمر فیلتر پست کربن 12 ماه بوده و پس از طی این مدت زمان باید آن را عوض کرد. فیلتر مینرال هم دارای عمر مفید 1 سال تا 18 ماه است و با طی شدن این مدت می بایست نسبت به تعویض آن اقدام کرد.

خرید اینترنتی فیلترهای تصفیه آب خانگی

قیمت انواع فیلتر تصفیه آب

 همانطور که در قسمت پیشین هم گفته شد انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب دارای طول عمر معینی هستند و پس از منقضی شدن زمان آن می بایست نسبت به خرید فیلتر جدید و تعویض آن با فیلتر قدیمی اقدام کرد. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که قیمت انواع فیلترهای این دستگاه به چه صورت است؟ عموما قیمت فیلتر با کیفیت آن و همچنین برند آن نسبت مستقیمی دارد و هرچه برند بهتر و معروف تر و در عین حال محبوب و پر استفاده تری باشد قطعا قیمت آن بالاتر می رود. همچنین هرچه سطح کیفی فیلتر خریداری شده بالاتر باشد قطع به یقین قیمت آن هم بیشتر است. برای خرید و یا اطلاع از قیمت انواع فیلترهای این دستگاه ها می توانید به مرکز فروش قطعات تصفیه آب البته از نوع معتبر و مطمئن ان مراجعه کنید.

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

 با توجه به اینکه امروزه افراد داراری مشغله های زیادی هستند و در عین حال ازدحام و ترافیک در خیابانها زیاد است نحوه ی خرید مردم تغییر کرده و عموما افراد روی به خریدهای اینترنتی آورده اند. این امر خصوصا به دلیل پیشرفت تکنولوژی بسیار رایج شده و شما به راحتی می توانید با در اختیار داشتن یک سیستم کامپیوتری یا گوشی هوشمند و نیز اینترنت برای یک خرید راحت و بدون دردسر اقدام کنید. خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب هم از این قاعده مستثنی نیست و شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش معتبر و مجاز مانند تصفیه آب ایلیاگستر، دیجی کالا یا سایت های فروش نمایندگی های مجاز مربوط به دستگاه تصفیه آب اقدام به خرید کنید و تجربه ی خریدی لذت بخش و راحت را داشته باشید. مرکز پخش تصفیه آب ایلیاگستر، آماده است تا شما را در انتخاب و خرید بهترین فیلترهای آب تصفیه کن خانگی یاری کند.

خرید اینترنتی کمک می کند تا شما بتوانید تمامی انواع کالای مورد نظر خود را در فروشگاه های مختلف مشاهده کرده و آنها را از نظر جنبه های گوناگون مانند کارآمد بودن فیلتر، قیمت آن، دوام فیلتر و سایر ویژگی ها مورد بررسی قرار دهید. سپس از میان انها بهترین و قیمت مناسب ترین را انتخاب کرده و خریداری کنید. اینگونه بدون هیچ مشکلی و تنها با چند کلیک توانسته اید فیلتر مورد نظر خود را خریداری کرده و در درب منزل تحویل بگیرید.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۳۰:۵۹ توسط:گوارا مدیر موضوع: نظرات (0)