govaraabad govaraabad .

govaraabad

تشخیص فیلتر ممبران اصلی از تقلبی در دستگاه‌های تصفیه آب

تشخیص فیلتر ممبران اصلی از تقلبی در دستگاه‌های تصفیه آب

از آن جایی که فیلتر ممبران مستقیما با دستگاه تصفیه آب در ارتباط است و ما از این دستگاه برای تولید آب آشامیدنی سالم و خالص استفاده می کنیم بهتر است که در هنگام تهیه فیلتر ممبران اصلی به فروشگاه های معتبر مانند شرکت ایلیاگستر مراجعه کنیم تا یک کالای با کیفیت را دریافت کنیم . قیمت فیلتر ممبران در نمایندگی ها قیمت های مناسبی است و به طور کلی چون این دستگاه با یکی از نیاز های اساسی انسان ها که نیاز به آب آشامیدنی است سروکار دارد بهتر است که برای آن هزینه کنید و بهترین نوع آن را تهیه کنیم . فیلتر ممبران دقتی در حد 0.0001 میکرون دارد از این رو فیلتری بسیار حساس است و باید با حساسیت خریداری شود.

امروزه تصفیه آب خانگی یکی از دغدغه های انسان هاست تا بتوانند آب آشامیدنی سالم مصرف کنند. در گذشته فرآیند تصفیه آب به وسیله فیلتر های معمولی انجام می شده و از این طریق رسوبات و گل و لای از آب حذف می شد ، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی نحوه تصفیه آب کاملا تغییر کرده و به صورت حرفه ای و با کیفیت بالاتری توسط فیلتر ممبران اصلی صورت می گیرد . در حال حاضر تصفیه آب آشامیدنی از طریق روش اسمز معکوس انجام می‌ شود و این روش بهترین راه برای تصفیه آب است به این دلیل که آب آشامیدنی با کیفیت و خالصی را تولید می کند . خرید فیلتر ممبران اصلی و یا دستگاه تصفیه آب به دلیل وجود ناخالصی در آب بسیار رواج یافته است ، به همین دلیل باید به دنبال خرید فیلتر ممبران اصلی مناسب با به روز ترین استاندارد ها بود .

کاربرد فیلتر ممبران

فیلتر ممبران آب آشامیدنی را به بهترین نحوه تصفیه می کند، فیلتر ممبران اصل در انواع گوناگونی است که به با عناوین UF و NF می باشد و که به UF ممبران اولترافیلتراسیون و NF نانوفیلتراسیون می باشد . فیلتر ممبران بهترین نوع فیلتر است زیرا از سایر فیلترها قابلیت فیلتراسیون بیشتری دارد و نحوه تصفیه آب نیز از طریق این فیلتر متفاوت است . زمانی که در دستگاه تصفیه آب از ممبران استفاده شده باشد شما آب آشامیدنی با کیفیت بهتری برخوردار خواهید بود زیرا طی یک فرآیند بسیار حرفه ای آب توسط این فیلتر تصفیه می شود .

ممبران تمامی ذرات و مواد معلق و اضافه را جداسازی می کند و قدرت فیلتراسیون بالای فیلتر ممبران اصلی موجب می شود که آلاینده هایی مانند میکروب ، باکتری ، بو و طعم نامطبوع و همین طور فلزات سنگین از آب حذف شوند و آب آشامیدنی خالص تولید شود .

جهت خرید فیلتر ممبران اورجینال به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید.

همان طور که گفته شد قدرت فیلتراسیون توسط فیلتر ممبران بالاست و همین ویژگی این فیلتر موجب شده است که در صنایع مختلفی مانند صنایع پتروشیمی، صنایع نفت و گاز ، دستگاه های آب شیرین کن ، صنایع داروسازی مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از اصلی ترین کاربرد های فیلتر ممبران اصلی در دستگاه تصفیه آب خانگی است که آب آشامیدنی خالصی را تولید می کند

قدرت پاکسازی فیلتر ممبران اصلی حدود 0.0001 میکرون می باشد که نشان دهنده دقت این فیلتر است و با استفاده از ویژگی های این فیلتر تصفیه آب می توان آب آشامیدنی سالم و با خلوص بالا مصرف کرد . اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب دارین ، دستگاهی را تهیه کنید که دارای فیلتر ممبران باشد ، خرید فیلتر می تواند موجب شود که در راستای سلامتی خود گامی بردارید

کاربرد اصلی فیلتر ممبران حذف املاح و مواد مضر است که بی شک این نوع فیلتر حذف مواد مضر را تا حد بالایی ممکن می سازد و همین موضوع نیز دلیل بر استفاده از این نوع فیلتر در دستگاه های تصفیه آب شده است .

هنگام خرید دستگاه تصفیه آب و فیلتر ممبران به استاندارد ها توجه کنید .

در ادامه قصد داریم به بررس بهترین برند های فیلتر ممبران تصفیه آب بپردازیم تا افرادی که قصد تهیه فیلتر ممبران اصلی را دارند بتوانند با کیفیت ترین آن را انتخاب کنند و یک خرید لذت بخش را تجربه کنند .

خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب

بهترین برند های فیلتر ممبران تصفیه آب

 ویژگی ها و قابلیت های این فیلتر موجب شده است که اکثر افراد خرید فیلتر ممبران را به دیگر فیلتر ها ترجیح بدهند . با کاربرد های این نوع فیلتر آشنا شدیم و دانستیم که فیلتراسیون ممبران به گونه است که می تواند آب آشامیدنی خالص و سالمی را که از املاح و مواد مضر پاکسازی شده در اختیار ما قرار دهد . این نوع فیلتر در برند های مختلف و همین طور توسط کشور های مختلف تولید و روانه بازار شده است که قصد معرفی بهترین آن ها را داریم .

فیلتر ممبران آمریکایی یکی از بهترین نوع فیلتر ممبران است که قابلیت و کیفیت قابل توجهی دارد . ممبران فیلمتک آمریکا جزو بهترین ممبران های دنیا می باشد ، این برند دارای تمامی گواهینامه های بین المللی است که بیانگر کیفیت و استاندارد بود این نوع فیلتر می باشد . ممبران تایوانی نیز از بهترین فیلتر هایی است که در دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود و اگر قصد دارین فیلتر ممبران اصلی تهیه کنید این نوع نیز جزو با کیفیت ترین فیلتر ها می باشد .

فیلتر آکوا پرو در دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع فیلتر ساخت کشور ایران است که به وسیله قطعات تایوان ساخته می شود . در فیلتر آکوا پرو از جدیدترین سیستم و روش ها برای تصفیه آب استفاده می شود و این کار طی چندین مرحله صورت می گیرد .

تورای ژاپن نیز در میان بهترین فیلتر های تصفیه آب به شمار می آید ، این نوع ممبران توسط کمپانی تورای در ژاپن تولید می شود . این نوع فیلتر ممبران سیزده لایه است و ظرفیت مناسبی برای تصفیه آب در طول روز دارد .

بهتر است در منزل از دستگاه تصفیه آب استفاده شود.

فیلتر سی سی کا تولید کشور ژاپن است و این فیلتر جزو مطرح ترین فیلتر های ممبران در جهان است ، این نوع فیلتر با استفاده از روش اسمز معکوس و به کارگیری روش های دیگر آب را تصفیه می کند و در واقع می توان گفت که در میان حرفه ای ترین دستگاه های تصفیه آب قرار دارد . این فیلتر با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته RO سختی آب نیز از بین می برد .

سافت واتر در میان قدیمی ترین برند های تصفیه آب در جهان می باشد که طی فرآیند بسیار حرفه ای و دقیق آب را تصفیه می کند . این برند تاییدیه های بین المللی را دریافت کرده است که نشان از کیفیت این فیلتر می باشد . سیستم فیلتراسیون این دستگاه اسمز معکوس است و تمامی املاح مضر را از آب پاکسازی می کند که موجب بالا رفتن کیفیت و خلوص آب آشامیدنی مصرفی می باشد .

به طور کلی اگر قصد خرید فیلتر ممبران دارید ، ممبران 13 لایه بهترین نوع فیلتر است که می توان از آن استفاده کرد . این نوع فیلتر ها اورجینال هستند و کیفیت مناسبی دارند . در نظر داشته باشید که هر برند ویژگی های خاص خود را دارد و گاها ممکن است این تعداد لایه نشان دهنده تقلبی بودن فیلتر باشد .

در ادامه قصد داریم که بررسی کنیم چگونه می توانیم یک فیلتر ممبران اصل و اورجینال تهیه کنیم ، این مورد برای افرادی که قصد خرید فیلتر ممبران دارند اهمیت ویژه ای دارد .

راهنمای خرید فیلتر ممبران اصل و اورجینال

 قبل از این که اقدام به خرید کالا و تجهیزاتی کنیم بهتر است بدانیم که یک کالای اصل و اورجینال چه ویژگی های دارد تا بتوانیم بهتر گزینه را برای خود انتخاب کنیم ‌. این موضوع در هنگام خرید فیلتر ممبران نیز صادق است و باید در این باره نکاتی را بدانیم .

بهترین برند فیلتر ممبران

متاسفانه فیلتر هایی که در بازار وجود دارند ممکن است تقلبی باشند و در این شرایط باید توجه کنیم که کالای اصل را تشخیص دهیم . یکی از راه های تشخیص فیلتر ممبران اصل نوع بسته بندی آن می باشد ، بسته بندی باید مقاوم و محکم باشد و علاوه بر این اطلاعات روی فیلتر و بسته بندی آن باید با هم ، هم خوانی داشته باشد ‌.

یکی از راه های تشخیص فیلتر تصفیه آب اورجینال توجه به نوع بسته بندی می باشد .

به لیبل محصول دقت کنید که چیزی به آن اضافه نشده باشد ، اگر لیبل آسیب دیده بود می تواند نشان دهنده تقلبی بودن فیلتر باشد. توجه داشته باشید که بهتر است نوشته های روی لیبل را با دقت بخوانید .

اکثر فیلتر های تقلبی ظرفیت ۷۵ گالن را دارا می باشند . در این شرایط بهتر است که از خرید این نوع صرف نظر کنیم و فیلتر هایی با گالن ۵۰ را خریداری کنیم . عدد روی لیبل را با عدد نوشته شده روی لوله مقایسه کنید که یکی باشند.

در ارتباط با برند های فیلتر موجود در بازار جست و جو کنید و با ویژگی های آن آشنا شوید و هنگام خرید آن ها را با هم تطبیق دهید تا مطمئن شوید که یک محصول با کیفیت را تهیه می کنید .

از آن جایی که فیلتر ممبران مستقیما با دستگاه تصفیه آب در ارتباط است و ما از این دستگاه برای تولید آب آشامیدنی سالم و خالص استفاده می کنیم بهتر است که در هنگام تهیه فیلتر ممبران اصلی به فروشگاه های معتبر و نمایندگی ها مراجعه کنیم تا یک کالای با کیفیت را دریافت کنیم . قیمت فیلتر ممبران در نمایندگی ها قیمت های مناسبی است و به طور کلی چون این دستگاه با یکی از نیاز های اساسی انسان ها که نیاز به آب آشامیدنی است سروکار دارد بهتر است که برای آن هزینه کنید و بهترین نوع آن را تهیه کنیم .

موارد گفته شده تا حدی می تواند کمک کننده باشد تا بتوانید فیلتر ممبران اصل و اورجینال را از فیلتر های دیگر تشخیص دهید . بهتر است فیلتر را از برند های معتبر تهیه کنید تا خیالتان از خرید آسوده شود و در نظر داشته باشید که کالای که تهیه می کنید استاندارد های لازم و همین طور گارانتی داشته باشد تا در صورت بروز مشکل و ایراد بتوانید آن را تعویض یا تعمیر کنید . نمایندگی های دستگاه تصفیه آب بهترین گزینه برای تهیه فیلتر ممبران اصلی می باشن .


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۵۴:۵۱ توسط:گوارا مدیر موضوع: نظرات (0)